Acenta Başvuru

Acentaları BTC İşbirliğini Neden Tercih Ediyor?

Zaman Kazancı

Gelişmiş acente panel sistemi ile masanızdan kalkmadan dakikalar içinde müşterilerinizin ihtiyaçlarına yönelik araç kiralama seçenekleri.

İstediğiniz Her Yerde

Türkiye'de 81 noktada bayi ve tedarikçi ağımız ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına özel çözümler.

Kazan Kazan Yaklaşımı

Güvenilir iş ortağınız BTC ile müşterilerinize araç kiralama ihtiyaçlarında destek olurken, gönderdiğiniz rezervasyon başına maddi kazanç da elde edersiniz.

Kontrol Sende

Kurumunuza özel yetkilendirme sistemleri ile tüm yönetim sizin elinizde olsun. Çalışanlarınıza hedefler, haklar ve yetkiler tanımlayın.

BTC Temsilcisi Olmak Size Ne Kazandırır?

Müşterilerimizin mutluluğu kadar iş ortaklarımızın mutluluğunu da önemsiyoruz. Gelişmiş ürün ve hizmet altyapımız ile acentelerimize özel çözümler sunuyoruz. Zaman kazandıran ve iş verimliliğinizi artıran uygulamalarımız ile araç kiralamada çözüm ortağınız olmak ve güçlü bir iş ortaklığı kurmak için buradayız.

Dostluk ve Sadakat

BTC Rent A Car, acentelerine karşı dostluk ve sadakat ilkesini benimsemiştir. BTC Rent A Car'a acente aracılığıyla ilk kez gelen müşteri sonraki kiralamalarda acente aracılığıyla gelmese bile rezervasyon acenteden gelmiş gibi kayıt altına alınır ve kar devam eder.

İş Büyümesi

BTC Acenteleri, araç kiralama rezervasyonlarından elde edilen ticari gelir ve BTC Rent A Car tarafından yönlendirilen potansiyel müşterilerinden elde edilen ticari gelir sayesinde firmanızın ticari hacmini büyütmesine destek olur.

Sosyal Haklar

BTC Rent A Car anlaşmalı acentelerine özel günlerinde sürpriz ve fırsatlarla her zaman yanınızda olduğunu hatırlatır. Ayrıca acente çalışanları ve birinci derece yakınları da özel fiyatlarla araç kiralama hizmetimizden faydalanabilmektedir.

İnavasyon

BTC Rent A Car sunduğu teknolojik çözümler ile acentelerinin işlerinin gelişimine katkı sağlarken, kolay kullanımlı ve pratik arayüzü ile acentenizi dijitalleşen dünyada bir adım öteye taşımanıza yardımcı olur. İş hacminizi genişleterek kurumsal büyümenizi destekler.

Acentamız olmak ister misiniz?

Hızla büyüyen bir şirkete katılın ve başarı hikayemizin bir parçası olun!
Başvuru formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acenta Ol
BİZE ULAŞIN
Merkez Ofis

Hoşnudiye Mah. 732.Sok. 12/7
Tepebasi/ESKİŞEHİR
TÜRKİYE